Posadzki betonowe

Renowacja terrazzo – lastryko

Home > Renowacja terrazzo – lastryko

Jak każda powierzchnia, posadzka wykonana z lastryko ulega z czasem zużyciu.

Czym jest Lastriko? Mieszanką cementu portlandzkiego, grysu kamiennego oraz barwnika. Stosowane jest bardzo powierzchnie w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej.

renowacja-lastriko

W skutek użytkowania tego typu posadzek z upływem lat pojawiają się w nich drobne uszczerbki w strukturze lub całe dziury, które wymagają prac renowacyjnych. Proces naprawy opiera się na ocenie stopnia uszkodzeń i zużycia powierzchni oraz doboru odpowiedniej metody działania.

Ubytki zostają uzupełnione a całość powierzchni poddana procesowi technologicznemu szlifowania oraz polerowania. Rezultatem renowacji lastriko jest posadzka o nowym, świeżym wyglądzie i wyższej odporności na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Dysponujemy technologią i doświadczeniem, które pozwala nam przeprowadzić pełen proces renowacji lastryko i dodatkowo je wzmocnić.

Przy procesie szlifowania i polerowania, uzupełniamy wszystkie ubytki. Dobieramy odpowiednie materiały, tak aby wypełnione elementy jak najmniej różniły się od reszty posadzki. Po renowacji zabezpieczamy lastryko specjalnymi impregnatami, które doskonale ograniczają chłonność podłoża i ułatwiają codzienną pielęgnację.

Stosując nasze technologie możemy zachować unikalny charakter posadzki oraz całego obiektu i zredukować koszty związane z położeniem płytek, czy kamienia.

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!