Posadzki betonowe

O firmie

Home > O firmie

ACFloor jest nowoczesną marką, która ciągle się rozwijając wykorzystuje najnowsze technologie w zakresie wykonywania, serwisu i renowacji posadzek.

Wychodząc wprost oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy swoją działalność o realizację posadzek betonowych przemysłowych jak i dekoracyjnych. Wykonujemy posadzki kompleksowo dostosowując się do konkretnych wymogów nabywcy tworząc praktyczne powierzchnie użytkowe i elementy akcentujące wystrój wnętrz.

posadzki-betonowe-dekoracyjne-acfloor

Zawsze dążymy do zastosowania jak najlepszych rozwiązań, dlatego naszą dewizą jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających realizacji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, opracowując odrębny program dopasowany do danego zlecenia.

Posługujemy się sprzętem, który dobrze dopasowany do rodzaju czyszczonych powierzchni, chroni je podczas pielęgnacji ale też zabezpiecza na przyszłość.

Naszą profesją jest utrzymywanie czystości posadzek w każdych warunkach. Stosujemy narzędzia i produkty najwyższej, sprawdzonej jakości. Wyposażeni jesteśmy w pełen park maszynowy, nieodzowny przy dużych realizacjach.

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!