Posadzki betonowe

Posadzki przemysłowe

Home > Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe stosowane są powszechnie jako powierzchnie użytkowe w wielu gałęziach rynku i profili działalności.

Charakteryzujące się wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu posadzki betonowe sprawdzają się idealnie jako trwałe i efektywne rozwiązania w obiektach o dużym stopniu zużycia powierzchni takich jak obiekty handlu, hale magazynowe, hale produkcyjne lub pomieszczenia biurowe.

posadzki-przemyslowe-betonowe

Ze względu na swoje właściwości, coraz częściej stają się alternatywą dla rozwiązań klasyczny w postaci płytek podłogowych, linoleum lub podłóg kamiennych.

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonywanie posadzek przemysłowych.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie chcemy służyć Państwu pomocą i fachowym doradztwem w celu dobrania optymalnych rozwiązań do potrzeb projektu oraz profilu powierzchni użytkowej.

Wykonujemy posadzki przemysłowe bazując na praktycznym doświadczeniu przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii. Przekłada się to wprost na niezawodne, ekonomiczne w utrzymaniu i serwisie powierzchnie. Oferujemy wiele opcji realizacji w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wymagań zamawiającego.
Relatywnie krótki czas realizacji pozwala na minimalizowanie strat związanych z przerwami w produkcji, dostępności obiektów dla klientów oraz pracowników.

Betonowe posadzki przemysłowe nadają się idealnie do:

  • obiektów produkcyjnych i fabrycznych,
  • obiektów magazynowych,
  • hal targowych i wystawienniczych,
  • masowych punktów handlowych, hipermarketów,
  • garaży i obiektów o dużej ścieralności.

Przez cały okres użytkowania posadzek służymy Państwu usługami serwisu, konserwacji i renowacji powierzchni.

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!