Posadzki betonowe

Szlifowanie i polerowanie betonu

Home > Szlifowanie i polerowanie betonu

Posadzki betonowe stanowią popularne i praktyczne rozwiązania do stosowania w obiektach przemysłowych oraz publicznych.

Jednak jak każdy element, również i one ulegają zużyciu wskutek codziennego użytkowania – zarysowania, odbarwienia, zcieranie się powierzchni i pylność to tylko niektóre z problemów, którym można skutecznie przeciwdziałać.

Współczesne technologie pozwalają na efektywny serwis posadzek betonowych, zwiększając ich długowieczność oraz poprawiając walory estetyczne wykorzystując do tego zalety działań, takich jak szlifowanie betonu i polerowanie betonu.

 

Szlifowanie posadzek betonowych

Szlifowanie betonu jest procesem mającym na celu osiągniecie efektu wysokiego połysku i lśniącej podłogi. Podłoże jest obrabiane przy wykorzystaniu technologii diamentowej, zwiększając jego wytrzymałość na ścieranie i kruszenie.

Do procesu szlifowania zaliczamy:

  • Usunięcie starych warstw (w razie potrzeby),
  • naprawa ubytków w powierzchni,
  • wyrównywanie powierzchni,
  • szlifowanie poosadzki,
  • utwardzanie chemiczne,
  • polerowanie betonu

Na życzenie klienta istnieje możliwość zabarwienia betonu na żądany kolor.

Warszawa – komu zlecić szlifowanie betonu lub polerowanie betonu?

Usługi szlifowanie betonu i polerowanie betonu kierujemy przede wszystkim do klientów z miasta Warszawa oraz okolicy. Do skorzystania z oferty zapraszamy przedsiębiorców, instytucje i osoby prywatne.

Polerowanie posadzek betonowych

Polerowanie jest procesem mającym na celu finalne wykończenie posadzki betonowej.

Poprawia on zarówno walory czysto wizualne podłoża, jak również i sprawdza się jako proces utwardzający i impregnujący posadzkę.

Stosowanie polerowania pozwala na obniżenie kosztów użytkowania, jak również w sposób pośredni wpływa na zmniejszenie pozostałych kosztów: np. wypolerowana podłoga odbija i rozprasza więcej światła, przez co nie jest konieczne silne doświetlenie pomieszczeń.

Polerowanie betonu to idealne rozwiązanie dla klientów szukających poza walorami praktycznymi, również atrakcyjność wizualną w połączeniu z trwałością materiału.

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!