Posadzki betonowe

Szlifowanie i polerowanie betonu

Home > Szlifowanie i polerowanie betonu

Posadzki betonowe stanowią popularne i praktyczne rozwiązania do stosowania w obiektach przemysłowych oraz publicznych.

Jednak jak każdy element, również i one ulegają zużyciu wskutek codziennego użytkowania – zarysowania, odbarwienia, zcieranie się powierzchni i pylność to tylko niektóre z problemów, którym można skutecznie przeciwdziałać.

Współczesne technologie pozwalają na efektywny serwis posadzek betonowych, zwiększając ich długowieczność oraz poprawiając walory estetyczne wykorzystując do tego zalety działań, takich jak szlifowanie betonu i polerowanie betonu. Ważną rolę w serwisowaniu posadzek betonowych odgrywa również frezowanie betonu.

Frezowanie betonu

Frezowanie betonu to działanie podejmowane w różnych celach. Może służyć zarówno wyrównywaniu powierzchni betonu, jak i jej profilowaniu. Frezowanie betonu pozwala nadać mu szorstkość, jak również umożliwia usuwanie warstw powierzchniowych podłoża. Zabieg ten jest kluczowym elementem prac wykończeniowych oraz napraw powierzchni betonowych.

Usługę frezowania betonu świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Wykonując frezowanie posadzki korzystamy przede wszystkim z zalet techniki diamentowej. To pozwala nam skutecznie usuwać nierówności, nadmiar warstw oraz stare farby. Frezowanie posadzki to zabieg, którego przeprowadzenie polecamy zarówno w przypadku posadzek nowych, jak i używanych. Obróbka frezem odznacza się większą wydajnością, dokładnością oraz gładkością obrobionej powierzchni. Dzięki temu możemy uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny podczas polerowania betonu, a zarazem poprawić parametry użytkowe posadzki i bezpieczeństwo jej użytkowania. 

 

Szlifowanie posadzek betonowych

Szlifowanie betonu jest procesem mającym na celu osiągniecie efektu wysokiego połysku i lśniącej podłogi. Podłoże jest obrabiane przy wykorzystaniu technologii diamentowej, zwiększając jego wytrzymałość na ścieranie i kruszenie.

Do procesu szlifowania zaliczamy:

  • Usunięcie starych warstw (w razie potrzeby),
  • naprawa ubytków w powierzchni,
  • wyrównywanie powierzchni,
  • szlifowanie poosadzki,
  • utwardzanie chemiczne,
  • polerowanie betonu

Na życzenie klienta istnieje możliwość zabarwienia betonu na żądany kolor.

Warszawa – komu zlecić szlifowanie betonu lub polerowanie betonu?

Usługi szlifowanie betonu i polerowanie betonu kierujemy przede wszystkim do klientów z miasta Warszawa oraz okolicy. Do skorzystania z oferty zapraszamy przedsiębiorców, instytucje i osoby prywatne.

Polerowanie posadzek betonowych

Polerowanie jest procesem mającym na celu finalne wykończenie posadzki betonowej.

Poprawia on zarówno walory czysto wizualne podłoża, jak również i sprawdza się jako proces utwardzający i impregnujący posadzkę.

Stosowanie polerowania pozwala na obniżenie kosztów użytkowania, jak również w sposób pośredni wpływa na zmniejszenie pozostałych kosztów: np. wypolerowana podłoga odbija i rozprasza więcej światła, przez co nie jest konieczne silne doświetlenie pomieszczeń.

Polerowanie betonu to idealne rozwiązanie dla klientów szukających poza walorami praktycznymi, również atrakcyjność wizualną w połączeniu z trwałością materiału.

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!