Posadzki betonowe

Posadzka dekoracyjna – beton cienkowarstwowy

Home > Bez kategorii > Posadzka dekoracyjna – beton cienkowarstwowy

Beton dekoracyjny

Beton cienkowarstwowy nazywany również dekoracyjnym stał się w ostatnim czasie modnym elementem aranżacji wnętrz. Wykorzystuje się go zarówno jako system wykończenia ścian, jak i podłóg. Wśród licznych zalet betonu cienkowarstwowego jest możliwość uzyskania surowego efektu powierzchni betonowej bez montażu w przestrzeni ciężkich płyt czy wykonywania grubych wylewek.

Beton cienkowarstwowy – aplikacja i konserwacja

W celu uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego beton cienkowarstwowy powinien być układany równomiernie, a prace powinny być przeprowadzane w korzystnych warunkach atmosferycznych. Bardzo ważne z punktu widzenia trwałości betonu dekoracyjnego jest zapewnienie posadzce oraz okładzinie ściennej odpowiednich warunków do wyschnięcia.

Aplikację posadzki z betonu cienkowarstwowego polecamy powierzyć ekspertom, których wiedza i doświadczenie zagwarantują uzyskanie najlepszego efektu estetycznego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów użytkowych posadzki. Beton cienkowarstwowy doskonale sprawdza się zarówno w przypadku aplikacji dekoracyjnych, jak i jako alternatywa dla ciężkich posadek przemysłowych. Jest odporny na ciecze, mróz oraz czynniki chemiczne. Charakteryzuje się również odpornością na zmiany temperatur oraz rozciąganie i zginanie. Z jego zalet możemy korzystać jednocześnie nie obciążając konstrukcji budynku.

Beton dekoracyjny – Warszawa i okolice

Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających klientów prywatnych i biznesowych oferujemy aplikację betonu cienkowarstwowego dekoracyjnego. Naszą specjalnością są posadzki dekoracyjne. Wykonujemy również okładziny ścienne i schodowe oraz inne wybrane elementy aranżacji wnętrza.

Klientów zainteresowanych współpracą w zakresie wykonania posadzki dekoracyjnej z betonu cienkowarstwowego zapraszamy do kontaktu.  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania i uzgodnimy najbardziej dogodny termin realizacji prac.

 

Powrót na górę

umow-sie

Kompleksowe usługi utrzymania o czyszczenia posadzek.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy na temat budowy, pielęgnacji i renowacji posadzek betonowych oraz kamiennych. Zaufaj ACFloor!